Sarajevo | Stambeni objekti

26 Mar 2019 16:51 #7212 by Fache
SPO Dijamant

3D:



Izvedeno stanje:



Strasno :sick:

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

27 Mar 2019 15:20 #7213 by Charmed
Ovaj Dijamant je toliko razocarenj i tuga a usudio bih se reci i obicno smece.
Naprosto ne mogu povjerovati da je ovo neko dozvolio i da je uspjelo proci kao ovakvo bez ikakvih posljedica. Nema aposlutno nikakvih dodirnih tacaka sa renderom i onim sto su obecavali. I sad je prekasno za bilo kakve izmjene. Sta je sa ljudima koji su kupili stanove u navedenom objektu? Ja bih podigao tuzbu. Ovo i jeste krivicno djelo. A pretpostavljam da se ovim nece pozabaviti cak ni novinari a kamoli neko drugi.

Moram se sloziti da je vanjski dizajn stambenih zgrada izuzetno los u Sarajevu. Prvo su unistili Stup sa Tibrama a sada je unistena i Otoka/Alipasin most. I to je Nova Otoka jedini projekat koji moze dobiti prolaznu ocjenu, a sve ostalo je ocajno.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

11 Apr 2019 22:03 #7215 by Charmed
Nisam siguran da neko uopce prati ovaj forum, nazalost, pa nisam siguran da cu dobiti odgovor ali na klixu citam da je na Grbavici krenula izgradnja neka dva nebodera i par manjih zgrada? Da li je to istina ili sam ja nesto pogresno shvatio? Znate li kako ce to izgledati? Jos obicnih kocki ili konacno malo kreativnosti i kvaliteta?

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

12 Apr 2019 09:33 #7216 by Admir

Charmed wrote: Nisam siguran da neko uopce prati ovaj forum, nazalost, pa nisam siguran da cu dobiti odgovor ali na klixu citam da je na Grbavici krenula izgradnja neka dva nebodera i par manjih zgrada? Da li je to istina ili sam ja nesto pogresno shvatio? Znate li kako ce to izgledati? Jos obicnih kocki ili konacno malo kreativnosti i kvaliteta?


Misliš na potezu od EP do stadiona?

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

22 Apr 2019 14:43 #7217 by Sarajka
I mene isto zanima. U Centru je postalo nesnosljivo. Opcine Centar mi je previse.
Svaka padina je za SPO, svako kliziste investitorsko izivljavanje.
Urbanizam vodi svaki investitor.
Ima navodno RP. Ali ga mijenja svaki investitor uz malo opcinske pomoci. Pa sta ce nam plan ako se mijenja kako kome na um padne ?

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

29 Apr 2019 19:51 #7218 by Eldinjho
Gledam ovaj projekat iz Tuzle Crystalico i pitam se dali ce se ovako nesto uraditi i kod nas u Sarajevo nego sve nekifus i nigdje veze kao Tibra ili slicni projekti...Nego ima li kakvih informacija o onim neboderima na Marijin dvoru ilije jos tajna...

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

22 Jun 2019 08:33 - 22 Jun 2019 08:35 #7239 by Ledrabeg
Naselje BULEVAR, lamela A1-2-3

https://i.screenshot.net/6dj3vim

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

23 Jun 2019 10:46 #7240 by Fache
Ne vidim dobro na fotografiji, jesu dostigli projektovanu visinu?

To je tvoje pravilo, moje ne

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

19 Avg 2019 16:01 #7284 by Ledrabeg

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

19 Avg 2019 16:02 #7285 by Ledrabeg
Prvi objekat skoro potpuno završen, a preostala tri imaju svakako istu spratnost kao prvi. Top top dizajn i pravo osvježenje za stanbene objekte srednje klase u Sarajevu i BiH, a posebno za ovaj dio Sarajeva
imgur.com/qZTwc5g

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

Time to create page: 0.116 seconds

 

Top