Sarajevo | Stambeni objekti

23 Maj 2016 20:27 #5468 by Charmed
Lokacija? Visina? :D

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

24 Maj 2016 11:49 #5469 by Admir
Više je lokacija... Recimo da je Otes jedna od lokacija u neposrednoj blizini "Sarajevo Waves" kompleksa, uz rijeku Željeznicu...

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

24 Maj 2016 14:34 #5470 by Eldinjho
A jeli se zna sta vise o tornju pored SCC i one fine zgrade isto u tom okruzenju...

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

24 Maj 2016 21:32 #5472 by Admir
Koje fine zgrade?

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

24 Maj 2016 21:52 #5473 by Charmed
Daj Boze da i taj projekat bude jednako dobar kao Sarajevo Waves. Ali ono je jedinstven projekat, tako da se ne nadam previse.

Eldinjho misli na ona dva tornja u blizini SCC sto su se najavljivali nekad davno i vjerovatno na Humanus. Ja sam davno izgubio nadu u Humanus. Ja bih tako volio da se Kotromaniceva konacno pocne uredjivati, ali u toj ulici se apsolutno nista ne desava i pored mozda najveceg potencijala u gradu.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

25 Maj 2016 21:58 #5477 by Eldinjho
Mislim da se zove biznis centar marijin dvor ili tako nesto...Za nju je admin pisam na sarajevo constructions news stranica 69 da je ealnija nego onaj toranj..Bilo jei slika o njoj ali sad n mogu da nadjem...Ima dvije lamele i lici na stepenice od stakla zgrada..

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

25 Maj 2016 22:41 - 25 Maj 2016 22:48 #5478 by Charmed
Mislis na ovo?

http://http://www.sa-c.net/images/stories/poslovno_hotelski_kompleks_marijin_dvor/visuals/01_marijin_dvor_kvadrant_b_novi_projekat.jpg

Sumnjam da ce od ovoga ista biti. O ovome nikad niko nije pisao osim ovdje na SA-C.
Bilo je sjajnih projekata ali nikada nisu zazivjeli. Grand Media Centar, Humanus, taj projekat o kojem ti govoris, onaj toranj od 200 metara, stambeno-poslovni obekat "Vrbanja" (o kojem je bilo rijec 2014. godine kada je receno da projekat pocinje 2015. da bi 2017. bio zavrsen pa nista se nije desilo). Mislim na ovo: www.ekapija.com/thumbs/vrbanja1_211114_tw1024.jpg

Onda recimo tabla investitora iz Sanskog Mosta jos uvijek stoji kod Dvora, a nista se ne desava.
Ne znam zasto se nijedan od ovih projekata nije realizirao. A ima ih jos, ali trenutno ne mogu da se sjetim.

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

26 Maj 2016 10:22 #5479 by Admir
Biće, samo ne može tako brzo. Za SCC se čekalo oko 6 godina dok se nije konačno počelo sa radovima. Ipak je to trenutno najskuplja parcela u Sarajevu, a možda i u BiH tako da nije to tek tako...

Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

26 Maj 2016 10:29 #5480 by Admir
Vila Dalia 25.05.2016.


Sei bella come un gol al 90´!

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

26 Maj 2016 11:08 #5481 by Eldinjho
Charmed,da upravo sam o tome mislio,steta za projekt jer bi bio predivan izmedju parlamenta i SCC ali hajde nadati se da ce neko imati sluha i nekada to i realizovati..Onaj drugi sto si stavio sliku gdje je to trebalo da bude,poznato mi je ali ne mogu da se sjetim...

Prijava ili Kreiraj račun da se pridružite razgovoru.

Time to create page: 0.105 seconds

 

Top